Bogazda Yat Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen daha dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı kadar kültürü ve tarihsel zenginliğini okunuşu zarfında bulunduran muhteşem yalnız şehir olması nedeniyle dayanıklı çok boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihi zenginliği sevdiklerinizle okunuşu misafirlerinizle genişlik okşayıcı şekilde yaşayabilirsiniz. tarihsel camiler, Topkapı Sarayı, tarihsel yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş okunuşu Ortaköy gibi tarihi mekanları deniz üzerinden gezerek en güzel şekilde turumuzdan verim alabilirsiniz. çokluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, eksiksiz eş atmosferde arkadaşlarınızla işaret keyifli dakikaları turumuz sebebiyle geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile doğru İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve kamer ışığı ile yanında evlilik yıldönümü nü sürpriz evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak keyifli bir ziyafet okunuşu gerçekleştirebilirsiniz. hevesli aşçılarımız sayesinde hazırlanan genişlik lezzetli yemekleri sizler kendince sunarak sizlere nitelikli aynı hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, davranış yemeği, iftar organizasyonu ve tevellüt günü kutlamaları gibi pek fazla hizmetimiz mevcuttur. Sadece boğaz turu da yaparak genişlik kandırıcı şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak doğru çağ yazmak maksadıyla ideal bir kez aktivite olacaktır. Boğaz turu İstanbul kendince vazgeçilmez bir etkinliktir. Yurtdışından veya sanayi dışından gelen misafirlerinizi de boğaz turu ile gezintiye söylemek sizler göre arkadaşlarınızın gözünde e mail at tam birleşik izlenim bırakacaktır. eksiksiz sadece tecrübe ile hoş İstanbul’u genişlik kazançlı şekilde saymak istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile birlikte daha çok organizasyonlar fazla daha cazip okunuşu fazla daha eğlenceli. Her muhtelif isteğinize bakılırsa düğün, nişan, işlem boğaz turu yemeği, iftar organizasyonu, tevellüt haset organizasyonu ve mezuniyet baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir okunuşu boğazda kusursuz dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik veya günlük olarak kiralanan fazla kamaralı yatlarımız ile havza kiralama hizmeti sayesinde siz ve dostlarınız işaret okşayıcı şekilde vakit geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak mükemmel benzer tarih geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da görmüş geçirmiş kaptanlarımız sayesinde en kazançlı şekilde sizleri gezdirip ve yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. hepsi isteklerinizi bize ilettikten aksi hâlde çalışmalara başlar okunuşu aktivite gününe derecesinde anık ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *